אזעקה ביתית

בס"ד מערכת אזעקה ביתית, אל תזלזלו בביטחון

ענק המיגון והתקשורת זוכה לדירוג 9.8 אמינות שירות ומחיר ברישיון משרד המשפטים.

התפקיד העיקרי של מערכת אזעקה ביתית הוא למנוע פריצות וגניבות בשעה שאין אף אחד מצוי בבית, או בשעה שכל בני הבית ישנים. השוק רווי בסוגים שונים של מערכות אזעקה ביתיות, כאשר כל סוג יכול למלא פונקציות אחרות. בטרם רכישת מערכת אזעקה ביתית חשוב מאוד שנכיר את מגוון הסוגים השונים, היכולות של כל סוג, ונבחר במערכת הכי מתאימה לצרכים שלנו. כל אחד מסוגי האזעקות מצוייד בגלאים מסוג שונה. ישנם גלאי קרן אקטיביים, גלאי נפח, גלאי תנועה ועוד. ישנם אזעקות אשר מאפשרות שליטה על חלקים שונים בבית, ונטרול של חלקים אחרים, כלומר זיהוי של תנועה בחצר הבית, אך אפשרות לתזוזה חופשית בסלון. ככל שנאפיין את הצרכים שלנו בצורה טובה יותר,כך נדע לבחור את מערכת האזעקה הביתית הטובה ביותר בעבורנו.

מדוע אנו זקוקים למערכת אזעקה ביתית?

פריצה לחלל הפרטי שלנו יכולה להיות חוויה קשה ולא נעימה,הפוגעת בביטחון שלנו, וביכולת להתנהל בבטחה בביתנו. אי לכך, משפחות רבות בוחרות להתקין מערכת אזעקה ביתית על מנת להמנע מחוויה לא נעימה זו. למערכת אזעקה ביתית מספר שימושים:

  • הרתעה: פורצים רבים אשר יגיעו לשטח הבית ויבקשו לפרוץ יורתעו על ידי מערכת האזעקה, ויעדיפו לחפש בית פחות ממוגן לפרוץ אליו.

אזעקה ביתית ברחובות,

  • הגנה על הילדים: רובנו משאירים את הילדים לבד בבית כאשר הם גדולים מספיק. בין אם מדובר בילדים אשר חוזרים מבית הספר ושוהים לבד בבית עד שההורים חוזרים מהעבודה, ובין אם מדובר בילדים אשר נשארים בשעות הערב בבית לבד כאשר ההורים יוצאים לבלות. ההורים אמנם סומכים על ילדיהם כי הם יוכלו לדאוג לעצמם ואחד לשני, אך בכל זאת מעוניינים בהגנה על ביטחונם. מערכת אזעקה ביתית מאפשרת להורים לשמור על בטחון הילדים מפני גניבות ופריצות, ולהשאירם בבית בראש שקט.

אזעקה ביתית בנס ציונה,

  • שמירה על הרכוש: לבסוף, כולנו מחזיקים בבית רכוש יקר ערך, בין אם בעל ערך כספי גבוה, ובין עם בעל ערך סנטימנטלי גדול, והדרך הטובה ביותר להגן על הרכוש הוא באמצעות התקנת מערכת אזעקה ביתית.

אזעקה ביתית קווית או אלחוטית?

בבואכם להתקין מערכת אזעקה ביתית תוכלו לבחור בין שני סוגים עיקריים:

  • אזעקה קווית: מערכת אזעקה ביתית קווית נוחה לשימוש כאשר הבית עוד בשלבי בניה מאחר והיא זקוקה לתשתית המצריכה שבירת קירות והעברת חוטי חשמל. באם הבית שלכם עוד בשלבי בניה מומלץ לבחור באופציית האזעקה הקווית מאחר והתשתית שלה והחלקים שלה זולים הרבה יותר, וגלאי הנפח שלה הם מהטובים בשוק.

טכנאי אזעקה ביתית ברחובות נס ציונה

  • אזעקה אלחוטית: אזעקה ביתית אלחוטית נוחה לשימוש במצבים בהם אין תשתית מותאמת בעבור מערכת אזעקה קווית. מערכת אזעקה זו היא מעט יקרה יותר, אך מעניקה בשטח את התוצאות הרצויות.

גם מערכת אזעקה קווית וגם אלחוטית מעניקות הגנה באותה הצורה, ושתיהן טובות לשימוש.

ענק המיגון והתקשורת תיקון אזעקה ביתית בנס ציונה, רחובות, ראשון לציון, יבנה, גדרה, וגם שירות טכנאי אזעקות ואינטרקום לבית, נשמח לתת שירות.