קודן לדלת

בס"ד קודן לדלת

 

דלת הכניסה מהווה לרוב חוץ  בין מרחב השטח הפרטי או העסק שלנו לבין המרחב הציבורי. מידי יום עובדים בדלת הכניסה אנשים שונים שנרצה כמובן לאשר את כניסתם, אך במקביל אליהם, דלת כניסה שאינה מוגנת ומאובטחת יכולה להוות שער כניסה גם לגורמים עוינים כאלה ואחרים שנרצה לחצוץ ביניהם לבנינו.

מלבד אפשרות הנעילה הזמינה תמיד, שתדרוש מאתנו לסור אל דלת הכניסה בכל פעם שיגיע אליה אדם זה או אחר, קיימת אפשרות קלה, מתקדמת ונוחה יותר והיא כמובן אפשרות של הוספת קודן לדלת. אפשרות זו, אשר הפכה לחלק בלתי נפרדות מדלתות הכניסה לבתי מגורים, בתי משותפים ועסקים מסייעת לנו לאפשר כניסה לגורמים רצויים ובאותה העת להרחיק גורמים לא רצויים ולהקשות עליהם את הכניסה.

כיצד פועל קודן לדלת?

קודן דלת הוא למעשה רכיב אלקטרוני קטן אשר מתחבר אל מנגנון הנעילה של הדלת. רכיב זה, השולט במנגנון הנעילה של הדלת מאפשר לנו לשלוט באפשרות של פתיחת דלת הכניסה אך ורק לאנשים שנרצה לאפשר להם גישה פנימה.

קודני הדלתות הפועלים כיום מאפשרות לנו אפשרות כניסה במספר רב של אפשרויות החל מקודן דלתות הכולל מקשי מספרים, המופעל לאחר לחיצת קוד הפעלה נכון, קודן דלתות הפועל באמצעות כרטיסי הפעלה המאפשרים כניסה לאחר הצמדת הכרטיס לקורא הכרטיסים המשולב בקודן ועוד שלל אפשרויות מתקדמות ורבות אחרות המיועדות לרמות אבטחה שונות.

האפשרות של שילוב קודן בדלת תפסה תאוצה משמעותית בשנים האחרונות ככל שההתפתחות הטכנולוגית התקדמה והפכה את הקודנים למורכבים ויעילים יותר. כיום, ניתן למצוא קודן לדלת כניסה, קודן למעלית ואפילו קודנים המופעלים בהפעלה מרוחקת.

מדוע מומלץ להתקין קודן לדלת?

אפשרות זו הפכה למומלצת במיוחד בשנים האחרונות על ידי מומחי אבטחה רבים בשל נאמנותה הגבוהה ויכולת ההגנה הרבה שהיא מספקת. קודן לדלת מספק כיום מענה אמין ועמיד לאורך זמן המסיר מבעלי הנכס את הצורך באספקת מפתחות שיכולים לעבור מיד ליד לגורמים שונים ובמקביל עדיין מספקת מענה ומותירה את הדלת סגורה בכל זמן שתרצו.

במקביל, קודן לדלת מונע מכם את הצורך לגשת ולפתוח את דלת הכניסה לכל אדם שתרצו לאפשר לו את הכניסה למתחם. יחד עם זאת, במקרים בהם אתם חוששים שקוד הכניסה או המפתח נפל לגורם לא רצוי ניתן להחליף את קוד הנעילה או את קידוד מפתחות הגישה ולטפל בבעיה במהירות ללא שום צורך בהחלפות יקרות של כל קודני הדלתות המותקנים במרחב המחיה או במרחב העסקי שלכם.

אם אתם מעוניינים להגן על עצמכם בפתרון אמין, עמיד ומקצועי שיוכל לספק לכם הגנה מקצועית, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו היום – אל ענק המיגון. צוות המתקינים המומחים שלנו פועל תחת רישיון של משרד המשפטים ומאחוריו מאות התקנות של קודן לדלת בסביבה הפרטית ובזירה העסקית. אנחנו מתחייבים לשירות מהיר ואדיב במחיר המתאים לכל כיס. חייגו אלינו עכשיו.

אנו נותנים שירות התקנה מכירה ותיקון קודן לדלת כניסה ברחובות נס ציונה יבנה גדרה שפלה מרכז גוש דן נשמח אם תנסו אותנו בהתקנת או תיקון קודן לדלת.