אינטרקום מצלמה

בס"ד

מערכות אינטרקום קודן ומצלמה בענק המיגון ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.8 האמינות השירות

מערכת אינטרקום טלויזיה וידאו

מערכת אינטרקום זו מאפשרת לנו דיבור צפייה בזמן אמת מאפשר לנו גם לחברה לטלפון וקודן שיא הטכנולוגיה וגם עלות יקרה יחסית.

באמצעות האינטרקום והמקודד פתיחת השער לאורחינו  הופכת להיות  פשוטה,קלה ובטוחה יותר ונעשית  בקלות ובנוחות מרביים  באמצעות  לחיצה יחידה קלה  ופשוטה  על מקשי הטלפון בבית, מכל שלוחה שהיא מה שלא ידרוש מימכם לרוץ לטלפון ספציפי על מנת לפתוח את שער הכניסה לבית אלא תוכלו לעשות זאת ללא כל מאמץ ממכשיר הטלפון המצויי לידכם.

דבר  נוסף,בגדר  יתרון   למערכת האינטרקום הוא עצם האפשרות והיכולת של מערכת להוסיף ליחידת האינטרקום הקיימת גם מצלמה המאפשרת לנו לצפות באמצעות צג פנימי המותקן בתוך הבית כמעין טלוויזיה ובאמצעות צג חיצוני המותקן מחוץ לבית מעין מצלמה מזערית שמאפשרת לנו לראות את האנשים המבקשים להיכנס לשטח ביתנו ולקבוע אם הכן יכנסו או לא.

אפשרות זו של התקנת אינטרקום לשער הכניסה לבית  קיימת היום בבתים רבים וחוץ מכך שיכולתה להשרות  לנו ביטחון ושליטה ביכולתה גם להרתיעה פורצים אשר יודעים כי בידינו האפשרות  לצפות בהם ולאתר אותם לאחר מכן כך שהם מעדיפים ,שלא להסתבך והם פוסחים על ביתכם.

חשוב להבין כי התקנת אינטרקום לשער הכניסה לבית חוסך לנו עלויות של הקמת תשתית וניתנת לנו האפשרות הקלה והפשוטה ביותר באמצעות טלפון ביתי פשוט  לפתוח ולסגור את שער הכניסה לבית וגם לפתח שיחה  אם האדם העומד מאחורי השער ומבקש להיכנס אליכם ,אם קיימות מספר שלוחות טלפון בבית ניתן לבצע פתיחה  וסגירה של השער מכל שלוחה הקיימת  בלי לרוץ לשלוחה יחידה שמאפשרת פתיחה של שער הכניסה אלא ניתן לעשות זאת מכל מכשיר טלפון הקרוב אלינו.

אנו בענק המיגון והתקשורת נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את מלוא השירות ברמה מקצועית ואמינה אנחנו  מובילים ביותר בכל מערך האבטחה וביכולתנו להציע  לקהל לקוחותינו  הרחב והמתרחב מגוון עצום של מערכות אינטרקום  לשער הבית מהמתקדמות ביותר ,בטווח מחירים רחב המותאמים ביותר לצרכי הלקוח ולרמת  האבטחה הנחוצה לו  ,המגוון הרחב של מערכות האינטרקום הקיים ברשותנו בה לענות על צרכים מתקדמים גם במקרים מיוחדים  ומגוונים. טכנאי ותיקון אינטרקום קודן מצלמה שער ומנעול חשמלי מגוון מותגים תאדור פאלווינטק לוגיפון אדור קומקס וידקס ועוד מגוון מערכות אינטרקום קודן ומצלמה תיקון מתקין וטכנאי מערכות אינטרקום ביתי.

שירותים באזורים הבאים:טכנאי, תיקון, והתקנת מערכות אינטרקום. רחובות, נס ציונה, באר יעקוב, יבנה, גדרה, רמת שרון, שפלה מרכז והמושבים נשמח לתת שירות…