התקנת אינטרקום

בס"ד

התקנת אינטרקום ענק המיגון והתקשורת ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.7 באמינות השירות.

מערכות האינטרקום הן מערכות המאפשרות לכם למנוע כניסה של אנשים לא רצויים אל תוך מרחב המחיה הפרטי שלכם ללא אישור. מערכות אלו מאפשרות לכם ליצור קשר ראשוני עם האדם המבקש כניסה אל תוך החצר, הבית או המשרד שלכם בכל שעה על ידי שימוש במערכת שמע או במערכת וידאו מתקדמת והיא מחוברת אל מנגנוני הנעילה של השער או דלת הכניסה ומאפשרת לכם לשלוט באופן ידני על פתיחת דלת הכניסה.

התקנת אינטרקום – מאיפה מתחילים?

כאשר גומלת בליבנו ההחלטה להוסיף מערכת אינטרקום כשכבת הגנה נוספת בבית בעבור הילדים וכמובן בעבור עצמנו חשוב לשקול תחילה איזו מערכת אינטרקום אנחנו מעוניינים להתקין.

כיום, שוק מערכות האינטרקום מתחלק לשני סוגים עיקריים של מערכות אינטרקום והן מערכות שמע ומערכות וידאו. ההבדל בין שני המערכות הוא בסוג האינפורמציה שנוכל לקבל מהאדם אשר נמצא מעבר לדלת כאשר מערכת שמע תוכל לספק לנו מידע קולי בלבד ואילו מערכת וידאו תוכל לספק לנו תמונה ויזואלית של האדם אשר נמצא מעבר לדלת במקביל לשיחה קולית.

חשוב לזכור תמיד כי למרות עלותה הגבוהה במעט של מערכת אינטרקום משולבת וידאו היא מומלצת יותר בשל העובדה שהיא מאפשרת לנו לצפות באדם הנמצא מעבר לדלת ובכך מקטינה באופן ניכר את הסיכוי להטעיות על ידי גורמים עוינים שונים ותקל את זיהוי האדם גם על ידי ילדים, במידה ואלו נשארים לבד בבית.

איך בוחרים טכנאי להתקנת אינטרקום ?

רגע לפני שאתם רצים אל רשת האינטרנט חשוב שנתעכב ולו לרגע על האדם שעתיד להתקין את מערכת האינטרקום במרחב הפרטי שלכם.

ברגע שאתם פונים אל טכנאי התקנת אינטרקום חשוב תחילה לבדוק כי מדובר בטכנאי מוסמך בעל רישיון ממשרד המשפטים. רישיון זה מעיד על כך שהטכנאי שעתיד להתקין את מערכת האינטרקום בביתכם אינו בעל עבר פלילי וכי תוכלו להיות בטוחים שמערכת האינטרקום שלכם לא תהיה פרוצה לגורמים לא רצויים.

מלבד נושא האבטחה חשוב שתוודאו כי הטכנאי שבחרתם להתקנת האינטרקום הינו טכנאי מקצועי בעל ניסיון רב בתחום. בלא מעט מקרים, טכנאים לא מנוסים עלולים להתקין את מערכת האינטרקום בצורה שתהיה פרוצה לגורמים עוינים ובהחלט שאינכם מעוניינים בכך.

שירות התקנת אינטרקום: שירות מתקין והתקנת אינטרקום פאלווינטק תאדור אדור פרמקס לוגיפון ועוד מגוון רחב. תיקון אינטרקום טכנאי אינטרקום והתקנת אינטרקום מצלמה קודן. ברחבות נס ציונה, הרצליה, רמת שרון, יבנה, ראשון לציון, התקנת אינטרקום קודן מצלמה לדלת או שער כניסה במודיעין שוהם קרית אונו, נווה מונוסון,

מה צריך לדעת לפני התקנת אינטרקום ?

חשוב לדעת כי הליך התקנת אינטרקום אורך לרוב מספר שעות  והיא כרוכה בחיבור מערכת השמע או הווידאו במיקום הנבחר בדירה ובדלת הכניסהאך בסיומן תוכלו ליהנות ממערכת אינטרקום שתשרת אתכם לאורך שנים ארוכות.

בנוסף למערכות האינטרקום הבסיסיות הנפוצות בשוק חשוב גם להכיר מערכות אינטרקום מתקדמות הזמינות כיום בשוק  כמו לדוגמה מערכת אינטרקום משולבת בקודן אלקטרוני שתאפשר לבעלי קוד נעילה להיכנס לחנייה פרטית לדוגמה ובכך לבטל את הצורך בשליטה מרוחקת או מערכת אינטרקום המקושרת אל מערכת הטלפוניה בבית או במשרד שתתריע בשיחת טלפון כאשר גורם זה או אחר מבקש אישור כניסה.

בחברת ענק המיגון תזכו ליהנות מטכנאים מקצועיים להתקנת אינטרקום שישמחו לעמוד לרשותכם, להתאים את מערכת האינטרקום הטובה ביותר בעבורכם, לבצע את ההתקנה תוך התבססות על ניסיון מקצועי של שנים ותחת רישיון פעולה של מספר המשפטים. חייגו אלינו – 08-9100909