אינטרקום ביתי

 בס"ד  אינטרקום ביתי, ענק המיגון והתקשורת ציון של 9.8 בדירוג איכות שירות ומחיר

בשנים האחרונות יותר ויותר בתים פרטיים, בוחרים באפשרות של התקנת מערכת אינטרקום ביתי על מנת להוסיף שכבת הגנה נוספת המאפשר לבני הבית לשלוט בכל רגע נתון, מי יוכל להיכנס מבעד לשער הכניסה הממוקם בכניסה לחצר. מסתבר שאפשרות האינטרקום הביתי, מאפשרת לכם גם לשוחח עם האדם המבקש להיכנס אל שטחו של הבית הפרטי שלכם, אבל גם לשוחח עם בני הבית בחלקים שונים של הבית.

מה היתרונות במערכת של אינטרקום ביתי?

מערכת אינטרקום ביתית מאפשרת לכם לקבל התראה ברגע שאדם מבקש להיכנס דרך שער הכניסה של החצר, לשוחח אתו, לוודא את זהותו ורק אז לפתוח את דלת הכניסה מרחוק במידה והחלטתם שאתם מעוניינים לעשות זאת. כך שהשליטה נשארת בידכם בכל רגע נתון מבלי שאפילו תדרשו לצאת מהבית.

אותן מערכות אינטרקום הפכו לחלק כמעט בלתי נפרד מבתים פרטיים הנבנים בשנים האחרונות, אך יחד עם זאת אפשרות חדשה המותקנת במערכות אינטרקום ביתי מתקדמות היא האפשרות של התקנת שלוחות שונות גם בתוך הבית עצמו כך שלמעשה, תוכלו לנהל שיחות ולדבר עם בני הבית בכל רגע נתון בדומה למערכת טלפונים.

אפשרות האינטרקום הפנים ביתית, מותאמת לבתים גדולים בהם לא קיימת תקשורת סלולרית במרתף או במיקומים שונים בבית. אך למעשה היא אפשרות יעילה במיוחד לכל מי שמעוניין לאפשר שיחות בין בני הבית בצורה קלה ופשוטה.

 

מערכת אינטרקום ביתי – מה חשוב לדעת?

כאשר אתם עומדים לפני בחירת מערכת אינטרקום ביתית חשוב שתזכרו בכל רגע נתון כי ייעודה המקורי של המערכת הוא להוסיף שכבת הגנה נוספת בינכם לבין גורמים לא רצויים ולכן וודא כי מערכת התקשורת הפנימית אינה מאפילה על מנגנון ההגנה שהיא מספקת ועל רמת הנעילה והתקשורת עם השער החיצוני.

לאחר שווידאתם זאת, הקפידו לבחור במערכת אינטרקום מתקדמת שתספק לכם מערכת שמע ברמה גבוהה אליה תוכלו להוסיף גם מצלמה חיצונית ואפילו מצלמה המותאמת לראיית לילה על מנת לוודא את זהותו של האדם שאתם משוחחים אתו וכך תוכלו להיות בטוחים במאת האחוזים שאתם מתירים כניסה לגורמים רצויי.

אחרי שווידאתם כי המערכת מספקת לכם את ההגנה הדרושה ביחס לשער הראשוני, וודאו כי המערכת שבחרתם מתאימה לכמות השלוחות שאתם מבקשים להתקין בתוך הבית כך שהיא תוכל לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר גם בתוך הבית ותספק לכם מענה מתאים בכל החדרים, בקמת המרתף וכמובן עליית הגג.

אחרי שבחרתם את המערכת, הקפידו תמיד לוודא כי המערכת מותקנת על ידי טכנאי מוסמך הפועל תחת האישורים המתאימים וכי היא מבוצעת בצורה הטובה ביותר. נקודות אלו יבטיחו את תקינותה של המערכת לאורך זמן רב במינימום תקלות.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, אל ענק המיגון עוד היום ולקבל ייעוץ מקצועי ואמין בכל הנוגע לאינטרקום ביתי מצוות הטכנאים המומחים שלנו, אשר מאחוריו עומדות מאות התקנות של מערכות אינטרקום ביתי. צוות הטכנאים שלנו פועל תחת אישורו של משרד המשפטים וישמח להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב ומקצועי תוך שימוש ברכיבים הטובים ביותר ובמחיר שווה לכל כיס. באחריות.

 טכנאי אינטרקום,שירות בענק המיגון והתקשורת. טכנאי אינטרקום ברחובות, מתקין אינטרקום בנס ציונה, טכנאי אזעקות ברמת השרון, וכמובן תיקון אינטרקום בראשון לציון ובאר יעקב, כולל מרכזיות טלפון לבית. נשמח לתת שירות….