אינטרקום לשער כניסה

בס"ד  אינטרקום לשער, ענק המיגון והתקשורת משווקת ומתקינה מורשת של המותג מערכות אינטרקום, פאל וויינטק, ענק המיגון מספקת שירות טכנאי תיקון והתקנת אינטרקום.

מתגוררים בבית פרטי שמוקף בחומה עם שער כניסה יחיד וחוששים להשאיר את השער פתוח מכניסה של גורמים לא רצויים לחצר שלכם? אחד מהפתרונות שכדאי לכם מאד להכיר הוא האפשרות של אינטרקום לשער הכניסה שלכם, שיאפשר לכם לוודא בדיוק מי מבקש להיכנס לחצר שלכם ולהבטיח שדלת הכניסה שלכם נשארת נעולה בכל רגע נתון כשההחלטה למי להתיר את הכניסה נשארת בידכם בלבד.

למה מומלץ לבחור דווקא באינטרקום לשער?

נכון, תמיד קיימת האפשרות לשמור על שער הכניסה נעול או להשתמש באמצעים שונים שימנעו את הכניסה אל חצר הבית או העסק שלכם. אבל, כל האמצעים הקיימים ידרשו מכם לצאת החוצה ולפתוח את הדלת באופן ידני או לחשוש שקוד הכניסה לקודן שלכם עלול לזלוג לגורמים לא רצויים.

לעומת כל הפתרונות הקיימים, אינטרקום לשער יאפשר לכם לקבל התראה ברגע שאדם כלשהו מבקש להיכנס ואף תוכלו לשוחח איתו ולברר את סיבת הכניסה, כל זאת מבלי לצאת מהבית. יתרון זה יאפשר לכם לשמור על שער הכניסה נעול בכל רגע נתון ולא יטריח אתכם לצאת החוצה לבדוק או לפתוח את הדלת באופן ידני בכל פעם שמישהו יבקש כניסה.

מה חשוב לדעת כשבוחרים אינטרקום לשער?

עכשיו, אחרי שהסברנו את יתרונותיו של מערכת האינטרקום לשער בבית פרטי או בעסק חשוב שנגע בנקודות שחשוב לבדוק ברגע שבו אנחנו מחליטים לשלב  מערכת אינטרקום בשער הכניסה:

בחירה במערכת אינטרקום איכותית –כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של מערכות אינטרקום לבתים פרטיים, בניינים ולנכסים נוספים, אך חשוב לוודא את איכות המערכת אל מול הטכנאי המבצע את ההתקנה. רמת האיכות של המערכת נבחנת ברמת האבטחה שהיא מספקת מבחינת הנעילה וכמובן באיכות השמע. אם אתם מעוניינים בפתרון מתקדם יותר מומלץ לבדוק גם אפשרות של מערכת אינטרקום הכוללת מצלמה.

אפשרויות נוספות –אם אתם הורים לילדים קטנים או שאתם מאפשרים כניסה לעסק לגורמים שונים מעת לעת ולא תרצו לספק להם מפתח או את קוד הכניסה בחרו במערכת שמאפשר פתיחה ונעילה מרחוק שתאפשר לכם לפתוח את דלת הכניסה במקרים בהם אפשרויות אחרות אינן זמינות ואינכם בבית או בעסק.

התקנה בידי טכנאי אינטרקום מוסמך –לאחר שבחרתם לשלב את מערכת האינטרקום בשער הכניסה שלכם חשוב מאד לבחור בטכנאי מוסמך הפועל תחת אישור של משרד המשפטים. מלבד הבטחת האיכות לציוד שיותקן אצלכם, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי המידע על מערכת ההגנה שלכם לא יזלוג לגורמים לא רצויים ויבטיח לכם רמת אבטחה מקסימלית.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, אל ענק המיגון כבר עכשיו וליהנות ממערכות אינטרקום לשער הכניסה במחירים ללא תחרות שיותקנו על ידי צוות המתקינים המומחים שלנו, הפועל תחת אישור של משרד המשפטים ומאחוריו מאות התקנות מקצועיות ולקוחות מרוצים. אנחנו מתחייבים לשירות אדיב ומקצועי ולשימוש בציוד ברמה הגבוהה ביותר. כל זאת, במחיר שווה לכל נפש.

 

ענק המיגון מספקת שירות עבור התקנת אינטרקום לבית פרטי כולל התקנת אינטרקום לשער בבית פרטי, אנו נותנים שירות עבור טכנאי אינטרקום והתקנת אינטרקום כולל תיקונים באזור רחובות נס ציונה יבנה רמת שרון הרצליה באר יעקב שפלה מרכז נשמח אם תנסו אמינות שירות ומחיר…