מצלמות אבטחה

בס"ד מצלמות אבטחה בענק המיגון

 

 אחד החלקים החשובים ביותר באבטחת הבית או המשרד זה כמובן מצלמות אבטחה. הרעיון מאחורי מצלמות אבטחה הוא קודם כל להיות בשליטה ובקרה מתמדת ומיידית אחרי מה שקורה בעסק או בנכס שלכם. היתרונות של מצלמות אבטחה הם רבים, אנו נציין רק כמה מהם:

1. הרתעה– אין שום ספק ודיון בקשר לזה שהדבר הכי חשוב באבטחה ומיגון הבית זה גורם ההרתעה. כל פורץ או גנב או כל אדם לא מוזמן שמנסה להיכנס לתוך הנכס שלכם, דבר ראשון בודק האם יש במקום מצלמות אבטחה. כי הוא מבין שאם יהיו מצלמות אבטחה והוא ייכנס לתוך הסרט צילום, זה יוביל לתפי

CTNS-371W מצלמת אבטחה

CTNS-371W מצלמת אבטחה

סתו המהירה. כעיקרון, גנב יימנע מלהיכנס לתוך שטח המוגן במצלמות אבטחה. למעשה, קשה לנולהבין, למה אנשים משתמשים במצלמות מוסתרות, זה מעלים את כל עיקרון ההרתעה.

2. מעקב און ליין– כל בעל נכס או משרד או כל דבר אחר המצדיק מצלמות אבטחה מכיר את התחושה של הלחץ שמלווה אותך ביום יום כאשר אתה לא נמצא בעסק שלך. ברגע שיש לכם מצלמות אבטחה אתם יכולים להיות רגועים לגמרי ולראות בכל רגע נתון מה קורה בעסק שלכם.

מעבר לכך אם אתם בעלי עסק עם קופה, מצלמות אבטחה יכולות למנוע גניבות ולוודא שהכסף נמצא תמיד בפיקוח.

3. היכולת לשמור נתונים– יכולת חשובה נוספת של מצלמות האבטחה היא שמירת נתונים. אם במקרה גיליתם חשד לפריצה או סימנים לפעילות חשודה כל שהיא, מצלמות אבטחה יוכלו לספר לכם מה בדיוק קרה בתקופה המדוברת. ניתן פשוט להריץ את הסרט אחורה ולוודא את כל מה שהתרחש בפרק זמן המדובר.

מצלמת אבטחה- צינור אינפרא 72 לדיים

מצלמת אבטחה- צינור אינפרא 72 לדיים

מצלמות אבטחה בענק המיגון

חברת ענק המיגון הינה בעלת ניסיון של 14 שנה בתחום התקנת מצלמות אבטחה. אנו מאמינים כי הניסיון המצטבר שלנו והידע הרב שנרכש על ידינו במשך השנים בתחום, יוכל להביא לכם תועלת אדירה.

התקנת מצלמות היא לא עניין פשוט, היא מתחילה עוד הרבה לפני כן, בשלב זיהוי הצרכים של הלקוח הספציפי. כל אחד וכל נכס, הוא בעל צרכים אבטחתיים שונים. לנכס אחד מתאים מצלמות אבטחה ולנכס אחר יכולות להתאים יותר מערכות אחרות. כדי להיות בטוחים, מה האמצעי שמתאים לכם, חובה לקבוע פגישה עם מומחה מערכות אבטחה שיגיע לשטח הנכס ויעזור להחליט מהו האמצעי היעיל ביותר למקרה הספציפי הזה.

ענק המיגון- השירותים שלנו

חברת ענק המיגון דואגת לתת את מלוא השירותים, להם אתם עלולים להזדקק בעת רכישה של מצלמות אבטחה. מעבר לייעוץ הראשוני, אנחנו נשמח לשלוח טכנאי התקנות מצלמות אבטחה שיגיע לביתכם ויבצע את ההתקנה בפועל, כמו כן ידריך אתכם מה בדיוק צריך לעשות על מנת לשמור על פעילות תקינה של מערכת האבטחה.

 CAMTRON  מצלמת אבטחה- אנטי ואנדל יום/לילה 9-4 מ"מ

CAMTRON מצלמת אבטחה- אנטי ואנדל יום/לילה 9-4 מ"מ

התקנת מצלמות אבטחה- הכשרה והסמכה

חשוב לנו לציין, כדי להגן על לקוחותינו, שמומלץ מאוד לעבוד רק עם טכנאי מצלמות אבטחה שמוסמכים להתקנת המצלמות מטעם חברות המצלמות עצמן. נכון שישנם המון אנשים מוכשרים גם ללא תעודות והסמכות, אבל מומלץ מאוד לעבוד עם טכנאי מוסמך לעבודה עם המצלמות הספציפיות שלכם.

ענק המיגון, מצלמות אבטחה- איזורי פעילות

אם יש דבר אחד שאנחנו בצוות ענק המיגון היינו רוצים, זה את היכולת לתת שירותים בכל איזורי הארץ. לצערנו, כדי שנוכל לתת שירות איכותי וזמני תגובות קצרים, אנחנו נאלצים להגביל את איזורי הפעילות. היות ובסיס הפעילות שלנו הוא רחובות ואיזור השפלה, אנחנו מעדיפים לתת שירות באיזורים האלו. אם אתם מחפשים טכנאי מלצמות אבטחה בראשון לציון או רחובות- נשמח לעמוד לרשותכם. במידה ותצטרכו מתקין מצלמות אבטחה באיזור אשדוד עד תל אביב, כולל רמלה באר יעקוב לוד גן יבנה גדרה מזכרת בתיה והמושבים באזור מרכז שפלה. נשמח להיות הכתובת שלכם.

אך לצערנו, מעבר לאיזורים הללו, לא נוכל להציע לכם שירות איכותי כמו שאנחנו רגילים. בכל מקרה, תמיד נשמח להמליץ על מומחה בתחום מצלמות אבטחה באיזור שלכם.