תיקון אינטרקום

בס"ד  תיקון אינטרקום, ענק המיגון והתקשורת משווקת ומתקינה מורשת של אינטרקום פאל ווינטק.

מערכת האינטרקום היא מערכת הגנה מעולה, המאפשרת לדיירים בבניינים או בתים פרטיים ולבעלי עסקים לשלוט בכל רגע נתון במתן אפשרות הכניסה לנכס מבלי לצאת מהדירה או לגשת אל הדלת. אך, מערכות אינטרקום בדומה לכל מערכת חשמלית או מערכת תקשורת אחרת עלולה לסבול מתקלות ובמקרים מסוג זה אתם מוצאים את עצמכם נדרשים לפנות למומחה לתיקון אינטרקום.

באילו מקרים נדרש לפנות לטכנאי לתיקון אינטרקום?

מערכת האינטרקום כוללת בתוכה כמה רכיבים שונים המרכיבים מספר מערכות שונות כמו מערכת חשמלית, מערכת שמע ומערכת הנעילה השולטת בנעילת הדלת. תקלה באחד מהרכיבים עלולה להשפיע על פעולה של המערכת באופן חלקי או באופן מלא תיקון אינטרקום

תקלה במערכת החשמל באינטרקום ­–תקלה זו עלולה להוביל להשבתה של מערכת האינטרקום שכן תקלה זו מבטלת למערכת את אספקת החשמל למערכת באופן מלא או חלקי. הסיבה לתקלה עלולה לנבוע מקצר בחיווט המערכת שנגרם עקב עבודות שיפוצים באחת הדירות או סמוך לדלת הכניסה או מנזקי מים. במקרים מסוג זה יש יתכן ותדרשו לבצע חיווט מחדש או לחילופין להחליף את כרטיס השליטה של המערכת.

תקלה במערכת השמע באינטרקום –במקרים מסוג זה יתכן והגורם לתקלה הוא רכיב השמע הממוקם באחת הדירות או בתוך הנכס שתדרוש מכם טיפול נקודתי בתוך הנכס עצמו או בתקלה במערכת השמע בצד השני הממוקם במערכת האינטרקום בדלת הכניסה. בתקלות מסוג זה אפשרות הנעילה עדיין תהיה זמינה. בכל אחד מהמקרים יש לפנות אל טכנאי אינטרקום מקצועי שיאבחן את הבעיה ויאפשר לכם לטפל בתקלה במהירות.

תקלה במנגנון הנעילה המקושר למערכת האינטרקום –מקרים מסוג זה נחשבים לתקלות פשוטות יותר מהזווית המקצועית אך הן קריטיות לביטחונכם האישי, שכן למעשה לא ניתן לשלוט במנגנון הנעילה של דלת הכניסה באמצעות מערכת האינטרקום והיא הופכת ללא יעילה. גם כאן יתכן ומדובר בתקלה נקודתית באחת מהדירות או לחילופין בתקלה במנגנון הנעילה המקושר למערכת האינטרקום בדלת הכניסה.

טכנאי תיקון אינטרקום – מה צריך לדעת ?

כאשר הבחנתם באחת מהתקלות והחלטתם כי הגיע הזמן לפנות לטכנאי תיקון אינטרקום חשוב לבדוק תחילה כי מדובר בטכנאי מורשה הפועל תחת אישור של משרד המשפטים, מה שיעיד על איכות השירות שיספק אך גם על רמת אמינותו.

שפורפרת אינטרקום,

בנוסף – חשוב מאד לבדוק כי הטכנאי אכן מכיר את סוג מערכת האינטרקום המותקנת בבית או בבניין בו אתם מתגוררים או פועלים, כך שתמנעו ממצבים לא רצויים. במידה ומדובר בבניין חשוב מאד לוודא כי אכן לאחר טיפול של טכנאי האינטרקום במנגנון המחובר לדלת הכניסה כי כל הדירות אכן יכולות להשתמש במערכת בצורה תקינה

נתקלתם בתקלה במערכת האינטרקום בבניין, בבית הפרטי או בעסק שלכם? חייגו אלינו היום – אל ענק המיגון. צוות הטכנאים המומחה שלנו פועל תחת אישור של משרד המשפטים ומאחוריו מאות ואלפי התקנת ולקוחות מרוצים שבחרו בנו. אנחנו מבטיחים שירות אדיב ומקצועי ושימוש ברכיבים איכותיים בלבד במחיר שווה לכל נפש. אל תמתינו למחר – חייגו אלינו עכשיו.

כמובן שאנו נותנים שירות תיקון אינטרקום ברחובות, נס ציונה, תל אביב, יבנה, ראשון לציון, גדרה, מרכז, שפלה, טכנאי אינטרקום, תיקון אינטרקום. והתקנת אינטרקום ומערכות אזעקה לבית. כולל מרכזיות טלפון לבית.