גלאים אלחוטיים

בס"ד  גלאי נפח אלחוטי ויסוניק

 

גלאי נפח פנימי של חברת ויסוניק  גלאי זה מתחבר לכול מערכת אזעקה של חברת ויסוניק  מסדרת פאוור מקס , רצוי למקם גלאי נפח זה בחלל הבית בסלון והחדרים גלאי זה בעל טכנולוגיה א.א.פ אינפרא  אדום פסיבי אשר בעת חדירת גנב ישנו זיהוי של לחות ועלית טמפרטורה של אדם מערכת האזעקה נותנת אתראה לצופרים ומזעיקה ומפעילה את החייגן באופן מיידי עד לקבלת שיחת טלפון לנייד. בגלאי זה יש משדר אשר משדר דיווח למקלט אשר שוכן במערכת האזעקה אשר אחראי על כול פקודה שקיימת בכלל מערכת האזעקה . כמו כן, גלאי נפח של חברת ויסוניק הוא גלאי אמין אשר דווח הגילוי שלו עד 10 מטר ו90 מעלות של גילוי, רצוי מאוד שמזמן שמערכת האזעקה דרוכה כול חלונות הבית יהיו סגורים מפני שחדירת רוח יכולה לפעיל את חיישני האינפרה ודווח על אזעקה שווא, לכן רצוי להתקין גלאי חיצוניים אשר לא יגבילו אותנו לפתיחת חלונות בקיץ שחם לכניסת משב רוח .בגלאי נפח זה ישנה סוללה אשר תשמש למתח חשמל להפעלת הגלאי וישנו פיקוח של מערכת האזעקה על סוללה חלשה.בחברת ענק המיגון והתקשורת לא ממליצים על מערכת אזעקה אלחוטית רק במיידה ויש בעיית תשתית להתקנת מערכת אזעקה קווית.

 

גלאי וילון אלחוטי חיצוני מקסימום

גלאי וילון חיצוני אלחוטי של חברת מקסימום סיקיורטי הוא אחד הפטרונות הטובים ביותר להגנה חיצונית אלחוטית . לגלאי זה יש תכונות טובות אשר מצמצמות את פער בין גלאים קווים לאלחוטיים למערכת האזעקה לבית ולהגנה חיצונית בפרט.גלאי זה הוא הפתרון המושלם להגנה הכפית ללא צורך בהכנה מוקדמת של תשתית חיצונית ולא יגרום לכיעור הבית ברמה וחסר  אסטטיקה .גלאי זה אסטטי וקטן בעל יכולת גילוי של 2 מטר ,גלאי זה בנוי משני מרכיבי גלאי אינפרא אדום פסיבי ומיקרוגל ושילוב הזה יקטין את רמת האזעקות שווא במידה משמעותית מפני שרק שילוב של שני גילויים גלאי זה ינתן אתראה למערכת האזעקה.לגלאי וילון זה יש מקלט אלחוטי אשר יתחבר לכול מערכת אזעקה אח תמיכתו אח ורק בגלאי של חברת מקסימום.היתרון העצום בגלאי זה שמערכת האזעקה תהיה דרוכה ונוכל להסתובב חופשי בחלל הבית ובחצר ללא שום מגבלה. גלאי זה בעל חיישנים להתעסקות או ריסוק אשר אחת מהפעולות האלה יתראו ישרות למערכת האזעקה ולחייגן הטלפון אז במידה ונרצה תוספת ביטחון לבית ואין תשתית זה פתרון יצרתי ובטחוני .

 

טכנאים ותיקונים

כמו כן,חברת ענק המיגון והתקשורת מבצעת תיקונים והחלפת סוללות למערכת אזעקה לבית באזורים רחובות נס ציונה ראשון לציון אשדוד תל אביב רמלה אשדוד והמושבים כולל התקנות עלי ידי טכנאי ותיקון מערכות אזעקה ואינטרקום לבית פרטי כי זה המומחיות שלנו.