יעוץ מיגון לבית

בס"ד   יעוץ מיגון לבית פרטי

בחברת ענק המיגון והתקשורת אנו מתמחים ביעוץ מיגון לבית פרטי. אנו שוקדים בנושא זה שנים ומשתדלים לתת פיתרון לכול דירה ולכול כיס אנו נתאים את ההגנה הטובה ביותר בכול מחיר  ובכול תקציב אשר יופרש מבעל הנכס למיגונו .אנו ממליצים בחום בזמן בנית הבית להזמין יועץ מיגון מנושא במערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ,ואינטרקום, לבית פרטי לתאם מראש אם חשמלאי הבית לתאום תשתיות קויות אשר יעניקו לנו מיגון טוב יותר בעתיד למערכות האבטחה בביתנו .יש בחברתנו מערכות אבטחה מהמתקדמות והמובילות בעולם ואנו עושים את מירב המאמצים להתאים ללקוחותנו את מערכת האבטחה המתאימה ביותר למצב הקיים שלו בפרט לבתים פרטים זו יתמחות מיוחדת שאנו מפתחים אם השנים .

מערכות אזעקה לבית פרטי

מערכת אזעקה הנקראת בשמה בקרת פריצה ,או בקרה ממוחשבת ,היא ספינת הדגל של הגנת הבית לפני כול מיגון אחר היא בשנות ה2000 מסוגלת לזהות פורץ לפני חדירה לבית ולחייג מייד לסלולר שלנו כך נוכל לשון בשקט ולצאת מביתנו בשקט.

מצלמות אבטחה לבית פרטי

מיגון בית במצלמות אבטחה לא תמיד נמליץ על מיגון זה, לפעמים זה לא מתאים לכול בית פרטי ואנו נחליט לאחר בדיקות מעמיקות אם נמקם מצלמות אבטחה ואיזה סוג מתים לאותו בית.

אינטרקום לבית פרטי

אינטרקום לבית פרטי מומלץ בכול בית פרטי שיש בו שער זה קו ההגנה הראשון שלנו ויחסית לשאר מוצרי האבטחה לבית פרטי הוא הזול בינהם ומומלץ מאוד.

שירות טכנאי והתקנה

בחברת ענק המיגון נותנים שירות טכנאי והתקנה של מערכות מיגון לבית פרטי הכוללות אזעקה מצלמות אבטחה ואינטרקום לבית פרטי באזורים הבאים: רחובות , גן יבנה, ראשון לציון,אשדוד, נס ציונה, רמת השרון,באר יעקוב,תל אביב והמושבים באזור מרכז שפלה. נשמח לתת שירות יעוץ מיגון לבית פרטי.