אזעקה אלחוטית לבית

בס"ד מערכת אזעקה אלחוטית לבית

מערכת אזעקה אלחוטית: מערכת אזעקה אלחוטית היא  מסוג  מערכות האזעקה המתקדמות ביותר שניתן להרכיב בבית או בבית עסק ,שיגנו עליהם בצורה המרבית  מערכת כזו נבדלת ממערכת רגילה בכך שאין בה שימוש בחוטי חשמל ואין בה צורך בחיווט מראש. כל מערכת אזעקה חוטית רגילה יש ביכולתה  לפעול כאלחוטית.

מערכות האזעקה האלחוטיות דרכן לפעול באמצעות  חיישנים וגלאים המחוברים אל בקר אלקטרוני אשר מתריע ומתקשר אל הבעלים של הבית או המשרד , בהתאם לתכנות, אל גורמים אשר יטפלו בפריצה. בניגוד למערכת אזעקה רגילה, בה נעשה שימוש בחוטי חשמל בזרם חשמלי נמוך על מנת לחבר את הגלאים אל הבקר הראשי, במערכת אלחוטית החיבור נעשה בעזרת תדרי רדיו, בדיוק כמו תדרי הרדיו המוכרים, אך בתדרים שונים מאלה שבשימוש הבידורי. תפקיד הבקר להפעיל סירנה קולנית, שלעיתים תהיה מלווה בפלאש מנצנץ חזק, וליצור קשר עם הגורמים האמורים לדעת על האירוע – כמו מוקד האבטחה, , וכמובן- בעלי הבית או העסק. על ידי חיוג שנבחר לאן יעד הדיווח
במערכות אזעקה כאלה, כמו במערכות אזעקה קוויות (המופעלות בחוטי חשמל) רגילות, נעשה שימוש באותם גלאים. הגלאים משתמשים בקרניים אינפרא אדומות או אחרות על מנת לאתר חדירה לבית או לבית העסק. ישנם גלאי נפח פנימיים או חיצוניים המגלים פלישה בעזרת שינויי טמפרטורה באזור אליו נשלחת הקרן. גלאים נוספים הם גלאי וילון פנימיים או חיצוניים היוצרים אלומת קרן אור רחבה על חלונות ודלתות הבית, מבפנים או מבחוץ. יתרונם בכך שבעלי הבית יכולים להסתובב בבית בחופשיות בעוד האזעקה מופעלת.

היתרון החזק העומד לצד מערכות האזעקה האלחוטיות הוא היכולת להרכיבם ללא הכנה מוקדמת של המבנה בשל העובדה ,שאינן פועלות ע"י חוטי חשמל בניגוד לאזעקות הקוויות.

ובסופו של דבר הנקודה החשובה היא ,שכדאי להקדיש מחשבה להגדרת המערכת הנדרשת ולהתאים את הפתרון הטוב ביותר שיקנה את ההגנה הרצויה בהווה ובעתיד בעלות אופטימאלית.

אזורי שירות, בחברת ענק המיגון והתקשורת אנו נותנים שירות טכנאי ותיקון מערכות אזעקה אלחוטיות לבית .באזורים הבאים, רחובות , נס ציונה, אשדוד, גדרה , ראשון לציון , גן יבנה , והמושבים במרכז שפלה נשמח לעמוד ברשותכם בכול תקלה ותיקון אזעקה לבית.