מצלמות אבטחה לבית פרטי

בס"ד  

מצלמות אבטחה לבית פרטי

אפתח בהקדמה, חברת ענק המיגון והתקשורת כותבת מאמרים על ידי שיתוף פעולה אם בעלי מקצוע מהמומחים ובעלי ניסיון רב . המומחיות שלנו היא אבטחת בתים פרטים ,מערכות אבטחה מושלמות בתקציב מינימאלי.רמת גימור אסטטית ביותר הנדרשת בכול בית פרטי בישראל היום שום עבודה שלנו לא תעשה עלידי קבלני משנה אשר מורידים ברמה ניכרת את איכות העבודה בחברתנו קיימים אח ורק בעלי מקצועה בעלי הסמכות נדרשות להתקנת מערכות אזעקה לבית מצלמות אבטחה ואינטרקום.נשמח לתת שחרות בכול עת.

מצלמות אבטחה לבית פרטי

מערכת מצלמות לבית פרטי בנויה ברוב המקרים כרטיס מצלמות אשר יותקן במחשב או בd v r  אשר יקליטו את התכנים שמצלמת האבטחה משדרת .בחברתנו ממליצים חד משמעית לקנות DVR יעודי למצלמות האבטחה מסיבה פשוטה למכשיר זה לא תהיה התעסקות לילדים כמו מחשב לבית  וירוסים וכדומה .מכשיר זה בדרך כלל אמין מאוד ללא בעיות שידור כמו מחשב מכשיר הקלטה זה מגיע אם מספר יציאות מוגבל למצלמות האבטחה בכפולות של 4 .רצוי שכול מכשיר הקלטה  תהיה איכות ראייה מרבית של 25 תמונות בשנייה הנקרה בספה המקצועית 25 פריים .במצלמות אבטחה לבית בפרטי רצוי מאוד לקחת בחשבון בבניית הבית תשתיות למצלמות האבטחה חיצוניות ופנימיות לפעמים אף משתמש במצלמות אבטחה נסתרות. אנו ממליצים לא להתפשר על סטנדרטים נמוכים ביותר מחוץ לבית רצוי מאוד להתקין מצלמות אינפרא אדום אשר יתנו לנו תמונת מצב גם בליליה. רצוי שאיכות המצלמה לא תרד מ420 קו ורצוי ששליש המצלמה יהיה סוני, לא תמיד גודל המצלמה יקבע את האיכות ישנם מצלמות מיני אשר איכות הראייה שלהם תהיה מצוינת. רצוי לקבוע לפני כול תכנון מערכת אבטחה לבית פרטי אם בעל מקצוע מוכר וותיק לא תמיד ללכת על הכי זול עניין של שירות במערכות אבטחה לבית פרטי הוא מעל הכול .מומלצת לתקין במערכת מצלמות אבטחה לבית פרטי ספק כוח אשר יזין מספיק אמפר וזרם לכול המצלמות. ניתן לשלב כבל וידיו אם מתח לכול מצלמה בנפרד ולהפריד בין ספקי כוח לכול מצלמה, כמו כן, ממומלץ לכול מערכת מצלמות להתקין את המחשב או הdvr ליד נקודת אינטרנט או הנתב עצמו ולהזמין כתובת IP קבועה מספק האינטרנט אשר תאפשר לנו לצפות מרחוק בנעשה בבית. היום ישנה טכנולוגיה העולה על הכול המאפשרת לנו לצפות דרך הפלאפון הנייד על הנעשה בבית או בעסק .אנו בחברת ענק המיגון נותנים מענה לכול מערכת אבטחה הקיימת בישראל היום נשמח לתת יעוץ והכוונה לכול בית פרטי כי זו המומחיות שלנו.

טכנאים ומתקינים מצלמות אבטחה לבית פרטי

כמו כן,חברת ענק המיגון והתקשורת מתקינה ומתקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי .טכנאי ומתקין מצלמות אבטחה לבית באזור רחובות ראשון לציון נס ציונה רמלה אשדוד תל אביב גדרה כולל  תיקון מערכות אזעקה ואינטרקום אנו הכתובת שלכם.