התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי

בס"ד התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי

ראשית לפני, הכול אם אנו מתכננים לבנות בית פרטי או בשלווי בניה רצוי מאוד לתאם פגישה אם מתקין או טכנאי מצלמות אבטחה וחשמלאי הראשי של הבית על מנת לסמן ולתאם מיקום נקודות אשר מצלמות האבטחה תותקן עליהם על מנת לקבל מקסימום ראייה ומינימום שטח מת.

כמה מצלמות אבטחה נצרך בבית פרטי? ברוב המקרים וכול דבר לגופו, בבית פרטי הבנוי סטנדרט של 300 מטר אדמה במידה והבית הוא דו משפחתי נסתפק ברוב המקרים בשלושה מצלמות אבטחה בכול גזרה של קיר הבית, במידה והבית הוא יחיד על שטח  ובודד אנו נתקין ברוב המקרים 4 מצלמות אבטחה כך שבכול גיזה תהיה לפחות מצלמה אחת אשר תראה ותקליט.

איזה סוג מצלמות אבטחה נתקין בבית פרטי? ברוב המקרים אנו נזקק למצלמות אבטחה שתהיה מוגנות מים מפני גשם לחוט וכ"ו. בחברת ענק המיגון והתקשורת ממליצים חד משמעית ללכת בתוספת של כמה שקלים בודדים על מצלמות אינפרא אדום אשר יאפשרו לנו לצפות גם בלילה על המתרחש בביתנו. היום הבדל העלויות הוא לא רציני אבל משמעות במצלמות האבטחה הוא רציני אף יותר ויעיל.

למה מכשיר DVR או מחשב? ישנם שני סוגים של הקלטות ,האחד הוא מכשיר אשר נקרא 'DVR והשני מחשב ביתי, רק שני המכשירים הללו ישמשו אותנו לצפות בהקלטות אחורה לפעמים נגיע להקלטה מרבית מעל חודש .המכשירים ברובם מוחקים את היסטורית ההקלטה אוטומט ,ובלעדיהם לא נוכל לצפות מרחוק על מצלמות האבטחה דרך כתובות ה IP  אשר נזמין מספק האינטרנט שלנו. כתובת זו תאפשר לנו לחייג למערכת הקלטה מכול מקום בעולם ולצפות במתרחש בבית שלנו. שילוב של מערכת אזעקה חיוג לטלפון הנייד שלנו ובמקביל צפייה מיידית במצלמות האבטחה של הבית תקנה לנו אחוזים גבוהים של שלווה ואבטחה בבית הפרטי שלנו. בחברת ענק המיגון והתקשורת ממליצים חד משמעית להתקין מערכת DVR מפני שמערכת זו מובנת רק למערכת מצלמות אבטחה ואמינה יותר מפני שמחשב עלול לקבל וירוסים וכדומה.כמו כן , מערכת DVR ומחשב יש מספר יציאות למצלמות אבטחה אשר בא בכפולות של 4 כול תוספת של חיבור מצלמה יוכפל בהכפלות של 4 לכן רצוי לתכנן ולבדוק את אפשריות ההתקנה מראש בכדאי שלא היו הפתעות או אי הבנות מיותרות.

שרות מלא במצלמות אבטחה לבית פרטי: חברתנו נותנת שירות של מתקין תיקון מצלמות אבטחה לבית פרטי. באזור רחובות, אשדוד תל אביב ,ראשון לציון גדרה, נס ציונה והמושבים,כולל טכנאי מצלמות אבטחה. אמינות, שירות, יושר, זה שם המשחק בחברתנו.