אינטרקום ביתי

בס"ד אינטרקום ביתי

אינטרקום ביתי הדבר הכי נחוץ היום בכול בית פרטי ואנו פה לספק לכם את האינטרקום לבית שלכם במחיר ששווה לכול כיס. ישנם היום מגוון רחב של מערכות אינטרקום ביתי אשר יספקו לנו את תחושת הביטחון המקסימאלית במחיר סביר מאוד. אינטרקום ביתי היא מערכת אשר תעניק לנו ביטחון ופרטיות מרבית בביתנו , אם בביתנו ישנו שער  סגור אנו נתקין מערכת אינטרקום ביתי אשר תסיע לנו לבדות מי בא אל ביתנו ולהחליט אם לפתוח לו את שער הכניסה לבית. ישנו היום מגוון רחב של מערכות אינטרקום ביתי נתחיל בפשוט ביותר ומעט לעט נעל מדרגה בדף זה

א.      אינטרקום בעל פנל חיצוני ושפורפת מספק לנו מיקרופון רמקול לצורך שמע מלא בין השער לבית אשר בלחיצה על מתג אנו נחליט אם לפתוח את שער הבית.

ב.      אינטרקום+ מתאם טלפון אשר מובנה מפנל בשער הבית ומתאם טלפון אשר ישב בארון תקשורת בעת לחיצה בפנל שער הבית כול הטלפונים בבית יצלצלו ואנו נוכל לדבר ולפתוח את שער הכניסה מכול טלפון ששוכן בבית.

ג.       אינטרקום + מתאם טלפון+ קודן מקודד דומה מאוד לאינטרקום בסעיף ב אבל ישנו מקודד קודן אשר כול מי שתחליט שידע את קוד הכניסה לבית יקיש 4 ספרות ויכנס ללא צורך בהטרדת היושבים בבית זה טוב בעיקר בבוא מהעבודה או בלילה על מנת לשמור על שקט בביתנו אינטרקום ביתי זה סטנדרט רצוי בכול בית פרטי.

ד.      אינטרקום וידאו מצלמה שיא הטכנולוגיה ניתן לשלב אינטרקום זה גם אם מתאם טלפון, וגם אם קודן או לבד פנל מצלמה ומוניטור מצלמה בבית במחיר ששווה לכול כיס זה בוודאי יגביר את תחושת הביטחון לצפות במתרחש מחוץ לשער הכניסה בביתנו .כמו כן אנו בענק המיגון והתקשורת נותנים שירות מלא תיקון והתקנת מערכות אינטרקום ביתי אשר מופיעות בדף זה.

אינטרקום ביתי שירות תיקון טכנאי והתקנה באזורים: רחובות, נס ציונה, יבנה, באר יעקוב, ראשון לציון, הרצליה, רמת השרון, גדרה, שפלה מרכז והמושבים נשמח לתת שירות.